İphone 7ekran ve kamera arızasi ve Tamiri

iPhone 7 Kamera değişimi ve arızası

iphone 7 kamera kalitesi ne kadar iyioldğunu burda analatmaya gerek yok sanırım
Olası kaza sonucu IPhone 7’nizin kamerası Arızalanırsa içmiz yansada kaza işte herkes için, bir akıllı telefonda en önemli özellik kameradır.

iPhone 7 Kameram bozuldu ne yapmalıyım


IPhone 7’nizi cep telefonunuzu bir cep telefonu tamir servisine göndermeden önce, aşağida yazdğım bir kaç yöntemi denemnizi tavsiye ederim
ilk önce telefonunuzun on of ve ses tuşlarına beraber basın Başlamak için ana ekranda değilse, bunu iki kez yapmanız gerekir.
iphone logosu geldiğinde, on of tuşu ve ana tuşlarını serbest bırakabilirsiniz.

IPhone 7 cep telefonu tamiri arıyorsanız getirin biz yapalım

Yukarıda yazdıklarımı deneyip ve hala kameranız çalışmıyor ise sizin en iyi cep telefonu tamir servisi olan kadıköy cep dünyası gibi bu sorunları gidermek için kendine bir görev edinmiş uzman ve profesyonel teknisyenmize getirip en kısa süre içerisinde iphone 7 kamera tamirini yapıp en kısa sürede size  teslim etmesini sağlamaktır .

iphone 7 cep telefonu arızası  ve tamiri

Kadıköy de IPhone 7 teknik servis arıyorsanız doğru yerde doğru makaleyi okuyorsunuz. 17 yıldır kadıköy de cep telefonu tamiri ve cep telefonu ikinci el alım satımı en güvenilir şekilde yapan firma olarak google ilk sırada bulunan kadıköy cep dünyası yaklaşık 10 yıldır Kadıköy de apple tamir servisi en güvenilir şekilde veren firama olarak yine göze çarpıyor.
Apple nın son gözdelerinden olan iphone 7 ve IPhone 7 plus tamiri konusunda en iyi cep telefonu teknik servis hizmeti veren kadıköy cep dünyası şimdi ekran değişim fiyatlarındaki indirimle piyasada yerini daha da sağlamlaştırdık.Ekra değişimi için en kaliteli ve uzman ekip ile çalışan kadıköy tamir servisini Tercih eden müşterilerimize teşşekür ederiz.
- REFERANSLAR -

Umut Şahin: iPHONE 7 Pulus'ım var ekranı paramparça oldu taki içindeki parçalar gözüküyordu oturdugum şehirdeki bayilere gittim yapmayacklarını söylediler ve bazıları 2-3 Kat fiyat çekti biraz internete araştirma sonucu kadıköy cep dünyasi'na rastladım aradım konuştum.30 Dk sonra kargoya verdim 2-3 Gün içinde tertemiz bi şekilde geri aldım telefonumu.Aklınızda bi şüphe uyandırmasın işini kaliteli yapan kişiler herkeze tavsiyemdir kadıköy cep dünyasi.

Hüseyin Yılmaz: Merhaba öncelikle bundan 1 ay önce İphone 7 telefon aldım 1 hafta sonra telefonu elimden düşürerek arka kasa ve kamera patladi. Telefon bayilerine gittim her kez çok yüksek fiyat çekiyor ve 2/3 haftada yapıcaklarını söylediler. Bende interneten biraz araştırma yapayım beli ucuz ve kaliteli şekilde halledebilrim die düşündüm araştırma yaparken kadıköy cep dünyasına rastladım aradim konuştum anlaştık telefonumu kadıköy cep dünyasına yolladım 4 gün sonra bana yapıp geri yolladılar. Harbiden işin ehli kişiler tavsiyemdir Güvenmediğniz bayilere vermeyin çoğu üçkağıtçi :D .